ODPORNA NA POGODĘ & WYSOKO ZAUWAŻALNA

ikona kropka ikona i

Wysoka skuteczność i zauważalność wyświetlanej reklamy.

Nasze telebimy

Zgorzelec, ul. Kościuszki

Telebim usytuowany jest na dachu sklepu spożywczego i skierowany jest w stronę centrum miasta. Najbliższe otoczenie telebimu to szkoły, osiedla, restauracja oraz pobliskie sklepy, markety i przystanki autobusowe. Ulica Kościuszki z jednej strony prowadzi w stronię przejścia granicznego z Niemcami, z drugiej zaś prowadzi do Pieńska i Bolesławca. Wszystko to sprawia, iż ekran oglądają codziennie tysiące osób.

telebim zg zgorzelec mapka

 

Bogatynia, ul. Daszyńskiego/ul. Pocztowa

Telebim znajduje się przy głównym skrzyżowaniu w Bogatyni, przy drogach prowadzących ze Zgorzelca oraz Czech. Ekran znajduje się w bliskiej odległości od marketów, domów mieszkalnych oraz pobliskich sklepów.

<zdjęcie>

<mapka>

Lubań, ul. Warszawska

Telebim znajduje się na ścianie budynku Klubu Regeneracja, tuż przy najbardziej ruchliwym skrzyżowaniu i drodze do Zgorzelca. Najbliższa okolica to markety spożywcze, pobliskie sklepy, osiedla oraz przystanki autobusowe i PKS

<zdjęcie>

<mapka>

Bolesławiec I, ul. 10-go Marca/ ul. Zgorzelecka

Telebim stoi obok Parkingu hipermarketu Carrefour w odległości 20 metrów od wjazdowej do Bolesławca. W miejscu wzmożonego ruchu samochodowego i pieszego, spowodowanego bliskością hipermarketu, marketu odzieżowego, hurtowni elektrycznej, budowlanego, stacji paliw, sklepów z ceramiką bolesławiecką, salonu gier i dyskotek. Wielkość ekranu to ok. 13 m2 i PV8

Bolesławiec II

Jelenia Góra, Al. Jana Pawła II

Telebim znajduje się przy największym obwodnicy Jeleniej Góry na terenie firmy Simet. Jest to główna droga przelotowa na Wrocław, Szklarską Porębę, Zgorzelec, Lwówek Śląski oraz Legnicę. W najbliższej okolicy znajdują się duże markety budowlane, spożywcze, stacje paliw, przystanki autobusowe. Dziennie przejeżdżają tędy tysiące aut, dlatego reklama dociera do ogromnej ilości potencjalnych klientów dziennie.

 

ikona zobacz

skontaktuj się z nami

sprzedaż, obsługa techniczna:

(+48) 605 043 906

biuro@visual-led.pl

telefon

Zaufali nam: